21 Шілде 2017, “Балқаш барысы” қаламызда

Қаламызда жасөспірімдер арасында бокстан VII Халықаралық турнир бастау алды.

04 Шілде 2017, «100 жаңаесім» жобасынақатысуүшінөтініштісайттаберугеболады

«Қазақстанның 100 жаңаесімі» жобасынақатысқысыкелетіндерөтініштерінонлайрежимде «100esim.el.kz» сайтыарқылыбереалады, депхабарлады ortcom.kz.

03 Шілде 2017, «Ұлы Жібек жолы» көш керуені Балқашта

3 шілде күні «ЭКСПО - 2017» халықаралық көрмесін кеңінен насихаттау мақсатында «Ұлы Жібек жолы. Көне Тараздан асқақ Астанаға тарту» атты көш керуен Балқаш қаласына келіп табан тіреді. Қала тұрғындары мен қонақтары ерекше тарихи сәтке куәгер болды.

30 Маусым 2017, Байытушыларға марапат

Маусымның 24-і күні қаламызда алғаш рет Байытушылар күні мерекесі тойланып өтті.

23 Маусым 2017, Мемлекеттік қызметкерлер марапатталды

Өткен апта қаламызда маңызды оқиғаларға толы болды. Солардың бірі – 23 маусым - Мемлекеттік қызметкерлер күніне арналған салтанатты жиын. Атаулы күні кәсіби мереке иелерін құттықтаған қала әкімі А.Аглиулин қаламызда мемлекеттік қызмет саласының дамуына белсене қатысқаны,

16 Маусым 2017, Туристік форум өтті

Маусымның 16-сы күні қаламызда туристік форум болып өтті. Форумға жергілікті өкілдер және Қарағанды облысы, Астана қаласынан 200 маман жиналды. Қаламыздың әкімі өңіріміздің тамсандырар табиғатын, тыныс-тіршілігін жіктей айтып, инвесторларға 6 мың шаршы метрді құрайтын жаңа жобасын ұсынды.

09 Маусым 2017, Ақ жол саған, жас түлек!

Аптаның дүйсенбісінде Көкше көлдің жағасында үлде мен бүлдеге оранған, жүздерінде шаттық пен қимастық сезімдері қатар көрінген қала мектептерінің барлық түлектері жиналды.

22 Мамыр 2017, Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі «Парыз - 2017» конкурсын өткізу туралы

Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы «Бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі «Парыз» конкурсы туралы» №523 жарлығына сәйкес, Қазақстанның жеке кәсіпкерлік субъектілерінің корпоративтік әлеуметтік жауапкершілік принциптерін қалыптастыру мен ілгерілету және оларды осы саладағы ең үздік тәжірибені игеруге ынталандыру мақсатында жыл сайын бизнестің әлеуметтік жауапкершілігі жөніндегі «Парыз» конкурсын өткізу белгіленді.

19 Мамыр 2017, «Еңбек жолы» байқауын өткізу туралы хабарландыру

Елбасының жалпыға ортақ еңбек қоғамын құру идеясы аясында және еңбек адамының мәртебесін арттыру, еңбек өнімділігін көтеру, жұмысшы кәсіптерді насихаттау, жастарды өндіріске тарту және де еңбек әулеттерінің жылдар бойғы дәстүрін нығайту мақсатында «Еңбек күні» мерекесі бекітілді.

05 Мамыр 2017, Құрметті балқаштықтар! Құрметті Ұлы Отан соғысына қатысушылар, еңбек майданының ардагерлері, қала қонақтары!

Баршаңызды Жеңіс күні мерекесімен шын жүректен құттықтаймыз!

Страницы: 12345